ПРО НАС


Салон перукарня «Краса по - Львівськи» надає своїм клієнтам професійні послуги, де ціна відповідає якості, та кожен майстер знає свою справу. Наш індивідуальний підхід до клієнтів оцінить кожен, хто завітає до нас.
Ми пропонуємо широкий вибір послуг:
Перукарські послуги: класичні та креативні стрижки, відновлення і лікування волосся від французького бренду Coifance, а також різноманітні зачіски та укладки.
Нігтьова студія: дизайн та нарощування нігтів,  гель-лаки відомих світових брендів.
Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що майстер зробить все можливе для втілення Вашого бажання і надасть послугу на найвищому рівні. Адміністратор завжди порадить того майстра, який підійде саме Вам, розповість про наші послуги і поточні акції.
Ми завжди готові піти Вам назустріч і відрегулювати режим нашої роботи. Чи то зі сходом сонечка з самого ранку для нареченої, в такий важливий день, чи то закриття в пізній вечір, для тих, хто дуже зайнятий.
Ви можете подарувати атмосферу краси і комфорту, якісні послуги і Вашу турботу, любов і вдячність своїм близьким, рідним та колегам, подарувавши їм в якості ексклюзивного подарунка сертифікат «Краса по - Львівськи»!
Завдяки великому досвіду нашої команди майстрів, ми знаємо, що від нас чекають наші клієнти і надамо їм можливість втілити свої бажання.